Продукція > KOA SPEER > SL2TTEDR220F
SL2TTEDR220F
SL2TTEDR220F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.22 Ohm 1% 100ppm
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук