Продукція > KOA SPEER > SL2TTEDR240D
SL2TTEDR240D
SL2TTEDR240D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.24 Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук