Продукція > KYOCERA AVX > SL301C154KABTR2
SL301C154KABTR2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.15 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL301C154KABTR2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL301C154KABTR2 SL301C154KABTR2 Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.15 uF X7R 10 % 5.08 mm