SL301C224KAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.22 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL301C224KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL301C224KAB SL301C224KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.22 uF X7R 10 % 5.08 mm