SL301C474KAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL301C474KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL301C474KAB SL301C474KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF X7R 10 % 5.08 mm