SL301E105MAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1 uF Z5U 20 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL301E105MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL301E105MAB SL301E105MAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1 uF Z5U 20 % 5.08 mm