SL301E105ZAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1 uF Z5U -20 /+80% 5.08 mm.
Інші пропозиції SL301E105ZAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL301E105ZAB SL301E105ZAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1 uF Z5U -20 /+80% 5.08 mm