SL305C225KAB
SL305C225KAB KYOCERA AVX
SL_Series-3165331.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 10 % 5.08 mm
Написати відгук