SL305C334KAB
SL305C334KAB KYOCERA AVX
SL_Series-3165331.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 1 0 % 5.08 mm
Написати відгук