Продукція > KYOCERA AVX > SL305C474KABAP2
SL305C474KABAP2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF X7R 1 0 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305C474KABAP2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305C474KABAP2 SL305C474KABAP2 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF X7R 1 0 % 5.08 mm