SL305E225MABTR1
SL305E225MABTR1 KYOCERA AVX Components
sl-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U +/ -20% 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305E225MABTR1 SL305E225MABTR1 Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U +/ -20% 5.08 mm