SL307C333KAB KYOCERA AVX Components
sl-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 500V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук