Продукція > NXP USA INC. > SL3S3001FTT,118
SL3S3001FTT,118
SL3S3001FTT,118 NXP USA Inc.
SL3ICS3001_Short_Form.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC RFID TRANSP 860-960MHZ 8TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 860MHz ~ 960MHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz
Type: RFID Transponder
Standards: ISO 18000-6
Supplier Device Package: 8-TSSOP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC RFID TRANSP 860-960MHZ 8TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 860MHz ~ 960MHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, Type: RFID Transponder, Standards: ISO 18000-6, Supplier Device Package: 8-TSSOP.