Продукція > KOA SPEER > SL3TTED18L0D
SL3TTED18L0D
SL3TTED18L0D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 3W 0.018 Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук