Продукція > KOA SPEER > SL3TTED18L0F
SL3TTED18L0F
SL3TTED18L0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 3W 0.018 Ohm 1% 100ppm
Написати відгук