Продукція > KOA SPEER > SL3TTED22L0F
SL3TTED22L0F
SL3TTED22L0F KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 3W 0.022 Ohm 1% 100ppm
Написати відгук