Продукція > KOA SPEER > SL3TTED24L0F
SL3TTED24L0F
SL3TTED24L0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 3W 0.024 Ohm 1% 100ppm
Написати відгук