SL3TTED51LJ
SL3TTED51LJ KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 3W 0.051 Ohm 5% 100ppm
Написати відгук