Продукція > KOA SPEER > SL3TTED91L0D
SL3TTED91L0D
SL3TTED91L0D KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 3W 0.091 Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук