SL501C474KAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF X7R 10 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SL501C474KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL501C474KAB SL501C474KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF X7R 10 % 10.16 mm