SL505E335MAB
SL505E335MAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 3.3 uF Z5U 20 % 10.16 mm
на замовлення 447 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SL505E335MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL505E335MAB SL505E335MAB Виробник : KYOCERA AVX Components slseries.pdf Cap Ceramic 3.3uF 50V Z5U 20% Radial 10.16mm 85°C Bulk