SL505E475MAB
SL505E475MAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 4.7uF 50V Z5U 20% Radial 10.16mm 85°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF Z5U 20 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SL505E475MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL505E475MAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4.7uF 20% Z5U
товару немає в наявності
SL505E475MAB SL505E475MAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF Z5U 20 % 10.16 mm