SL566M050HECRR
SL566M050HECRR NextGen Components
SL566M050HECRR.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CAP ALUM 56UF 20% 50V 7K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 220 mOhms
на замовлення 3000000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 56UF 20% 50V 7K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 56 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 220 mOhms.