SL567M035HGHRR
SL567M035HGHRR NextGen Components
Виробник: NextGen Components
Description: CAP ALUM 560UF 20% 35V 10K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 28 mOhms
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 560UF 20% 35V 10K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 28 mOhms, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm).