SL568M010HJMRR
SL568M010HJMRR NextGen Components
SL568M010HJMRR.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CAP ALUM 5600UF 20% 10V 10K HRS
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 5600 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 16 mOhms
Написати відгук
Description: CAP ALUM 5600UF 20% 10V 10K HRS, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 5600 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 16 mOhms.