SL687M010HFGRR
SL687M010HFGRR NextGen Components
SL687M010HFGRR.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CAP ALUM 680UF 20% 10V 10K HRS
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 59 mOhms
Написати відгук
Description: CAP ALUM 680UF 20% 10V 10K HRS, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 59 mOhms.