SL687M063HJKRR
SL687M063HJKRR NextGen Components
SL687M063HJKRR.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CAP ALUM 680UF 20% 63V 10K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 26 mOhms
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
на замовлення 3000000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 680UF 20% 63V 10K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 26 mOhms, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm).