SL687M100HLNRR
SL687M100HLNRR NextGen Components
Виробник: NextGen Components
Description: CAP ALUM 680UF 20% 100V 10K HRS
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 27 mOhms
на замовлення 3000000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 680UF 20% 100V 10K HRS, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 27 mOhms.