SL688M6V3HKHRR
SL688M6V3HKHRR NextGen Components
SL688M6V3HKHRR.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V 10K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 6800 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 21 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V 10K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 6800 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 21 mOhms.