SL7-AP24-M
SL7-AP24-M EATON ELECTRIC
SL4-SL7-SERIES-EN.pdf SL7-AP24-M.pdf SL4-SL7-SERIES-DE.pdf
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Signalling Columns
Description: Automation module: sound signaller; 24VDC; 24VAC; IP66; SL7; 115mA
Type of automation module: sound signaller
Signalling method: continuous tone; pulsed tone
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
IP rating: IP66
Manufacturer series: SL7
Operating temperature: -30...60°C
Application: signalling column
Body material: polycarbonate
Current consumption: 115mA
Number of tones: 8
Sound level: 100dB
Body colour: black
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Automation module: sound signaller; 24VDC; 24VAC; IP66; SL7; 115mA, Type of automation module: sound signaller, Signalling method: continuous tone; pulsed tone, Supply voltage: 24V AC; 24V DC, IP rating: IP66, Manufacturer series: SL7, Operating temperature: -30...60°C, Application: signalling column, Body material: polycarbonate, Current consumption: 115mA, Number of tones: 8, Sound level: 100dB, Body colour: black.