SL7-L24-A-HP
SL7-L24-A-HP Eaton Electrical
Виробник: Eaton Electrical
Tower Light Modules STACKLGT STDY AMB HIGH PERF LED 24V 70MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Automation module: light signaller; orange; LED; 18÷30VDC; IP66, Type of automation module: light signaller, Colour: orange, Signalling method: continuous light, Light source: LED, Supply voltage: 18...26V AC; 18...30V DC, IP rating: IP66, Manufacturer series: SL7, Operating temperature: -30...60°C, Application: signalling column.
Інші пропозиції SL7-L24-A-HP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Automation module: light signaller; orange; LED; 18÷30VDC; IP66
Type of automation module: light signaller
Colour: orange
Signalling method: continuous light
Light source: LED
Supply voltage: 18...26V AC; 18...30V DC
IP rating: IP66
Manufacturer series: SL7
Operating temperature: -30...60°C