SL827M6V3HFCRR
SL827M6V3HFCRR NextGen Components
SL827M6V3HFCRR.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CAP ALUM 82UF 20% 6.3V 8K HRS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 75 mOhms
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
на замовлення 3000000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 82UF 20% 6.3V 8K HRS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 75 mOhms, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm).