Продукція > NINGBO SONGLE RELAY > SLA-24VDC-SL-A 4pins
SLA-24VDC-SL-A 4pins Ningbo Songle Relay
Виробник: Ningbo Songle Relay
Код виробника: SLA-24VDC-SL-A Реле силове, 1A 24VDC 250VAC/30VDC SPST-NO 32x27.6x20.4 Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук