SLA1A125V1M9
SLA1A125V1M9 Oslo Switch
s-series-tech-sheet.pdf
Виробник: Oslo Switch
Description: SWITCH PB SPST-NO 10A 250VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPST-NO
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: Off-On
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Illumination Type, Color: Neon, Red
Illumination Voltage (Nominal): 125 VAC
Actuator Type: Square, Button
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.94mm x 22.35mm
Color - Actuator/Cap: Red
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 14 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PB SPST-NO 10A 250VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: Off-On, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Illumination Type, Color: Neon, Red, Illumination Voltage (Nominal): 125 VAC, Actuator Type: Square, Button, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.94mm x 22.35mm, Color - Actuator/Cap: Red, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 14 V.
Інші пропозиції SLA1A125V1M9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLA1A125V1M9 Виробник : CW Industries CWIndustries_10172023_s_series_tech_sheet.pdf Pushbutton Switches PB LIGHTED 125V BLK/RED