SLA36385A-80L
SLA36385A-80L ITG Electronics, Inc.
2f2a97d42f415965b45d66eeb355dbf8.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 80NH 63A 125 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.354" L x 0.205" W (9.00mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 125mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 97A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 500 kHz
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Inductance: 80 nH
Current Rating (Amps): 63 A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 80NH 63A 125 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.354" L x 0.205" W (9.00mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 125mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 97A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 500 kHz, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Inductance: 80 nH, Current Rating (Amps): 63 A.