SLA3A12V3M9
SLA3A12V3M9 Oslo Switch
s-series-tech-sheet.pdf
Виробник: Oslo Switch
Description: SWITCH PB DPST-NO 10A 250VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: DPST-NO
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: Off-On
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Illumination Type, Color: Incandescent, Amber
Illumination Voltage (Nominal): 12 VAC/DC
Actuator Type: Square, Button
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.94mm x 22.35mm
Color - Actuator/Cap: Amber
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 14 V
на замовлення 65 шт:
Написати відгук
Description: SWITCH PB DPST-NO 10A 250VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: DPST-NO, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: Off-On, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Illumination Type, Color: Incandescent, Amber, Illumination Voltage (Nominal): 12 VAC/DC, Actuator Type: Square, Button, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 27.94mm x 22.35mm, Color - Actuator/Cap: Amber, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 14 V.
Інші пропозиції SLA3A12V3M9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLA3A12V3M9 Виробник : CW Industries CWIndustries_10172023_s_series_tech_sheet.pdf Pushbutton Switches PB LIGHTED 12V BLK/AMBER