SLC03A-12
SLC03A-12 MEAN WELL USA Inc.
SLC03,DLC03_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin 12Vout 250mA DIP16 Reg Iso.
Інші пропозиції SLC03A-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLC03A-12 SLC03A-12 Виробник : MEAN WELL SLC03,DLC03_Series_Ds.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin 12Vout 250mA DIP16 Reg Iso