SLC03A-15
SLC03A-15 MEAN WELL USA Inc.
SLC03,DLC03_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 9-18Vin 15Vout 200mA DIP16 Reg Iso.
Інші пропозиції SLC03A-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLC03A-15 SLC03A-15 Виробник : MEAN WELL SLC03,DLC03_Series_Ds.pdf Isolated DC/DC Converters 9-18Vin 15Vout 200mA DIP16 Reg Iso