SLC03C-12
SLC03C-12 MEAN WELL USA Inc.
SLC03%2CDLC03_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
Features: OCP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.87" L x 0.54" W x 0.34" H (22.1mm x 13.8mm x 8.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 3W, Features: OCP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.87" L x 0.54" W x 0.34" H (22.1mm x 13.8mm x 8.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 250mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції SLC03C-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLC03C-12 SLC03C-12 Виробник : MEAN WELL SLC03%2CDLC03_Series_Ds.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 36-75Vin 12Vout 250mA DIP16 Reg Iso