SLC03C-15
SLC03C-15 MEAN WELL
SLC03%2CDLC03_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 36-75Vin 15Vout 200mA DIP16 Reg Iso
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W, Features: OCP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.87" L x 0.54" W x 0.34" H (22.1mm x 13.8mm x 8.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLC03C-15 SLC03C-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SLC03%2CDLC03_Series_Ds.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
Features: OCP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.87" L x 0.54" W x 0.34" H (22.1mm x 13.8mm x 8.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV