SLC1611A-R022MHF
SLC1611A-R022MHF ITG Electronics, Inc.
a99cd2f019e35ec7f4746a9940768485.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 20NH 22A 0.23 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.23mOhm
Current - Saturation (Isat): 41A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 20 nH
Current Rating (Amps): 22 A
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 20NH 22A 0.23 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.23mOhm, Current - Saturation (Isat): 41A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 20 nH, Current Rating (Amps): 22 A.