SLC1615A-R022LHF
SLC1615A-R022LHF ITG Electronics, Inc.
a381177d9aa77ba9c333c1399ef3b7a9.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 22NH 22A 0.23 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.23mOhm
Current - Saturation (Isat): 60A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm)
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 22 A
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22NH 22A 0.23 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.23mOhm, Current - Saturation (Isat): 60A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm), Inductance: 22 nH, Current Rating (Amps): 22 A.