SLCS14-400-R Pepperl+Fuchs, Inc.
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: PHOTOELECTRIC SAFETY
Packaging: Box
Operating Temperature: -35°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 400mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC SAFETY, Packaging: Box, Operating Temperature: -35°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 400mm.