SLCS90-1200-T Pepperl+Fuchs, Inc.
270807_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: PHOTOELECTRIC SAFETY
Packaging: Box
Operating Temperature: -35°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Protection: Arm
Detection Capability: 90mm
Protective Height: 1200mm
Operating Range: 0.4m ~ 8.0m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC SAFETY, Packaging: Box, Operating Temperature: -35°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Protection: Arm, Detection Capability: 90mm, Protective Height: 1200mm, Operating Range: 0.4m ~ 8.0m.