SLD10CA-TP
SLD10CA-TP MCC (Micro Commercial Components)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 350A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: R-6
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 6000W (6kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC R6, Packaging: Bulk, Package / Case: R-6, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 350A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: R-6, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 6000W (6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive.