SLD17CA-BP
SLD17CA-BP MCC (Micro Commercial Components)
SLD10(C)A-SLD60(C)A(R-6).pdf
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC R6
Packaging: Bulk
Package / Case: R-6, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 216A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: R-6
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 6000W (6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC R6, Packaging: Bulk, Package / Case: R-6, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 216A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: R-6, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 6000W (6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive.