SLHW-100-PK Brady Corporation
B-292.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLHW-100-PK,B292,WHT&TRAN,UNPRIN
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Vinyl
Type: Wire Marker, Cards
Size: 1.00" W x 0.38" L (25.4mm x 9.5mm)
Legend: Blank
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLHW-100-PK,B292,WHT&TRAN,UNPRIN, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Vinyl, Type: Wire Marker, Cards, Size: 1.00" W x 0.38" L (25.4mm x 9.5mm), Legend: Blank.