SLLCE14-1400
SLLCE14-1400 Banner Engineering
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Emitter; Resolution: 14 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1400 mm (55.1 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)
Написати відгук