SLLCE23-1680-S
SLLCE23-1680-S Banner Engineering
187948-3078954.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Emitter; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1680 mm (66.1 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); Mounting Hardware and Cable/M12 Pigtail Ordered Separately
Написати відгук