SLLCE23-1680
SLLCE23-1680 Banner Engineering
187948-3108229.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Emitter; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 1680 mm (66.1 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD)
Написати відгук